Babi i saj e ka ditëlindjen, Fifi i bën urimin special – Ora Info

1 min read


Kështu uron Fifi babain e saj për ditëlindje

Këngëtarja njohur Fifi ka ndarë disa momente nga ditëlindja e babait të saj.

Fifi në publik ka treguar se babi saj është shumë i rëndësishëm për të, dhe nuk mungoi urimi për ketë ditëlindje, duke i uruar më të mirat për të.

“Gëzuar ditëlindjen barbalushi jem u gëzofsh krejt jetën, Te duam shumë” ka shkruar ajo.

Teksa babi i saj pret tortën, të gjithë familja shihen të lumtur bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.