“Pajtesa” paska jetë luksoze, publikon pamje nga shtëpia e re e saj – Ora Info

Pamje nga shtëpia e re luksoze të Fiona Gllavica.

Aktorja shumë e dashur për publikun Fiona Gllavica e njohur si “Pajtesa” disa momente të veçanta në jetën e saj i ndanë edhe me ndjekësit.

Ajo para disa ditësh ka blerë një shtëpi të re, ku ka treguar edhe vet ajo përmes një ‘Instastory’, shkruan Kosovarja.

Aktorja njihet për elegancën dhe stilin e saj në çdo dalje televizive.

Fiona e njohur më emrin artistik Pajtesa është një nga rolet me të dashura ku publiku ka përqafuar shfaqjet e saj në çdo episod të ‘Çka ka shpija’.