Teuta Selimi vishet tepër ngushtë, zbulon se ka shtuar goxha peshë! – Ora Info

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e njohur, por edhe e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Teuta është aktive edhe në rrjetet sociale, ku në fotografitë e fundit shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë dhe provokues, Teuta po duket kaq hot.

Ndërsa ajo qe bie në sy është qe Teuta në këtë veshje zbulon se ka shtuar goxha peshë. /ORAinfo/