Pas ndarjes nga Andi, kjo është gjëja që Gresa e bën më së shpeshti – Ora Info

1 min read


Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimeve, ajo që Gresa po bën më së shpeshti, janë daljet për pije./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.