Duda Balje shfaqet për herë të parë me frizurë të rëndë, do ta ‘shkri’ burrin me këtë pamje – Ora Info

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit, ajo për herë të parë shihet me flokë të mbledhura.

Edhe kështu, deputetja e njohur po duket tejet bukur./ORAinfo/