Kjo është përgjigjja epike që Arbana Osmani i jep Olta Gixharit – Ora Info

Përgjigjja epike që Arbana Osmani i jep Olta Gixharit.

Metodë unike që zhduk kërpudhat e thonjve të këmbës për 3 ditë

Arbana Osmani dhe Olta Gixhari u njohën më shume gjatë sezonit të dytë në ‘Big Brother Albania” ku njëra modelonte e tjetra ishte si banore.

Aktorja njohur ka postuar një foto në mediat sociale ku shihen disa pije alkoolike, me mbishkrimin “Vetëm për njërën është kjo foto”.

Ku Arbana iu kthehet në ketë mënyrë, “Kam mbaru punë me ty me 6 maj”.

Nga ndjekësit e dyshes është marrë qesharake dhe nuk ndaluan duke komentuar.