‘Zhvishet’ ҫika e Violetë Kukajt, po duket më e zjarrtë se të gjitha vajzat e estradës – Ora Info

Njomza Retkoceri është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Violetë Kukaj.

Edhe Njomza si e ëma, ka filluar të merret me muzikë dhe duket se po ia del mirë, përcjell ORAinfo.

Ajo tashmë ka edhe një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram, për të cilët bën postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të hapur tek këmba dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/