Anita e Ramushit vishet me fustan të gjatë për të shkuar në dasmë, po duket zonjë e rëndë – Ora Info

Anita Muҫaj-Haradinaj është prezantuese shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit, Ramush Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për një aheng dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/