Nora del me shoqe, ky detaj në këmbën e saj bie kaq shumë në sy! – Ora Info

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ajo se fundmi ka dalë në restorant me shoqe.

E veshur shkurt dhe me stil, ajo qe bie në sy është një zinxhir i çmuar qe ka vë në këmbë Nora.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë pamje. /ORAinfo/