Reja e Shkurte Fejzës është nuse shumë moderne, shikoni sa bukur dhe me stil është veshur sot – Ora Info

Reja e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejzës që nga viti i kaluar ka hyrë në radhën e nuseve të estradës.

Ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë, përcjell ORAinfo.

Erza është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur shumë bukur dhe me stil./ORAinfo/