Ryva Kajtazi del për kafe me kolegen e saj, kaq ndryshe po duket me stilin e ri të flokëve – Ora Info

1 min read


Këngëtarja kosovare, Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale, shkruan ORAinfo.

Ajo së fundmi ka filluar ta ushtrojë edhe profesionin e saj të dytë, aktrimin.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me një kolege të saj dhe po duket shumë bukur edhe me stilin e ri të flokëve./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.