Andi do të plas nga xhelozia, Gresa bën gjestin e papritur për inat të tij – Ora Info

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit ajo shihet me një mashkull tjetër dhe duket sikur e ka bërë për inat të Andit./ORAinfo/