Leonora edhe në shtator shkon në deti, pse po e mban mister personin qe po e shoqëron? – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Ajo edhe në këto ditë shtatori po i vazhdon pushimet në një vend luksoz.

Nga atje ajo ka publikuar një video ku shfaqet super hot.

Duke ecur, ajo ka ekspozuar me shumë se ç’duhet gjoksin e saj.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë pamje.

Mirëpo dilema është se kush po e shoqëron atë në këto pushime. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.