Luana Vjollca merr dhuratën më të bukur nga i dashuri, secila grua do ta ëndërronte një të tillë – Ora Info

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht, përcjell ORAinfo.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka pranuar një buqetë me lule dhe po duket tejet e lumtur./ORAinfo/