Adelina Tahiri ia ka pa hajrin burrit 50-vjeҫar, deri në këtë pikë ka arritur lluksi i saj – Ora Info

1 min read


Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit ajo ka publikuar dy ҫanta luksoze të cilat po i lë në veturë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.