Rina Balaj qenka ‘tranu’ krejt, publikon pamje komplet e zhveshur nga banjo – Ora Info

1 min read


Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale, përcjell ORAinfo.

Me postimin e fundit, duket se Rina ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vaska dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.