“Rrahjet më të ëmbla në botë”, Luizi me këtë foto konfirmon shtatzëninë e Kiarës? – Ora Info

1 min read


Më një foto të ëmbël, Luizi konfirmoi shtatzëninë e Kiarës?

Kiara është shtatzënë! Ky ka qenë lajmi më i shpeshtë që ka qarkulluar së fundmi.

Ndonëse më herët të dy e mohuan diçka të tillë, së fundmi Luizi ka trazuar sërish ujërat.

Në një foto të ndarë në Instagram, ku këngëtari supozohet të jetë afër barkut të partneres së tij, ai shkruan:

“Rrahjet më të ëmbla në botë! “

Nuk dihet nëse e gjitha kjo është një shaka nga ana e Luizit apo ka diçka të vërtetë megjithatë këngëtari dhe fituesi i “Big Brother” e ka shprehur shpeshhërë dëshirën për t’u bërë baba.

Leave a Reply

Your email address will not be published.