Brikena lajmërohet nga salloni i ondulimit, grimerja e paska shndërruar në ‘kukull’ – Ora Info

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo sot ka publikuar një fotografi ku tregon qe sapo ka dalë nga salloni i ondioimit.

E rregulluar bukur dhe e grimosur me stil , Brikena po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/