Gëzimja nuk e fshehë, kjo gjë po ja lumturon jetën – Ora Info

Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, e cila ka një jetë shumë luksoze.

Ajo kohëve të fundit është bërë nënë për herë të dytë.

Gëzimja ka sjell në jetë një djalë të cilin e ka quajtur me emrin Jon, përcjell ORAinfo.

E në këto ditë shtatori, Gëzimja me burrin dhe dy fëmijët e saj kanë nisur pushimet në Turiq.

Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet me e lumtur se kurrë në krahët e dy fëmijëve të saj.

‘Happy mother’, ka qenë përshkrimi qe i ka bërë Gëzimja dy fotografive të saj. /ORAinfo/