Kiara e publikoi këtë fotografi me fustan provokues, Luizi i bën komentin epik! – Ora Info

1 min read


Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Kiara se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë dhe të shkurt, Kiara shfaqet super hot.

Ndërsa nuk ka munguar as reagimi i burrit të saj, Luiz Ejllit.

‘Është dobësuar prandaj i ka rënë pak minifund. Falemnderit për mirëkuptimin’, ka qenë përshkrimi qe i ka bërë fotografive të Kiares, Luizi. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.