Burri i saj 55 vjeçar do të ‘shkrihet’, Adelina i shkon me këtë pamje në shtëpi! – Ora Info

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E rregulluar me shumë stil, Adelina do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë pamje. /ORAinfo/