Elita Rudi bëhet gati për dasmë, ka zgjedhur fustanin, grimin dhe frizurën më të bukur – Ora Info

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Elita Rudi është një nënë shumë e bukur dhe me shumë stil.

E se është e tillë e ka dëshmuar edhe me pamjen e fundit, ku ishte e ftuar në një dasmë./ORAinfo/