Mimoza Mustafa përfundon në spital, kjo është gjendja e saj shëndetësore – Ora Info

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka shkuar tek një mjek estetik, për të bërë ndonjë intervenim./ORAinfo/