Adelina Tahiri shfaqet në ‘krahët’ e një mashkulli tjetër, burri 50-vjeҫar do të tranohet nga xhelozia – Ora Info

1 min read


Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një shok të saj, por duket se burri i saj do të bëhet paksa xheloz./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.