Kështu të veshur nuk e kemi parë asnjëherë Leonora Jakupin! – Ora Info

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Ajo edhe në këto ditë shtatori po i vazhdon pushimet në një vend luksoz.

Nga atje ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga pushimet në bregdet.

E veshur me fustan të gjatë firmat, Leonora po duket një zonjushë e vërtetë. /ORAinfo/