Olta bën ndryshimin e papritur në pamje, as burri i saj nuk do ta njoh me këtë ‘look’ – Ora Info

1 min read


Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit duket sikur ajo i ka shkurtuar flokët dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.