Duda Balje rrezikon ta zbulojë gjoksin me fustanin e papërshtatshëm që ka veshur – Ora Info

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një fustan paksa të papërshtatshëm.

Shihet se me këtë fustan ajo ka rrezikuar të zbulojë gjoksin në pjesën e djathtë të saj. /ORAinfo/