Olta Gixhari ka dalë pa pikë grimi, por ka diҫka që mori tërë vëmendjen në pamjen e saj – Ora Info

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe ajo që bie në sy është se edhe e tillë, Olta po duket si 18-vjeҫare./ORAinfo/