Nuk do t’iu besoni syve kur ta shihni, kaq shumë qenka shëndoshur Engji – Ora Info

1 min read


Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit, Engji duket sikur ka shtuar paksa kilorgramë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.