Ariana ka vendosur ta çmend Ermalin nga xhelozia, ka publikuar të pasmet e veta në Instagram – Ora Info

1 min read


Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale.

E në fotografinë e fundit ajo ka ekspozuar të pasmet dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.