Mimoza Mustafa lajmërohet nga pushimet, po duket super-hot e veshur me bikini – Ora Info

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket shumë ‘hot’./ORAinfo/