I ka kaluar të 50-tat, barku i Afërditës shfaqet në këtë gjendje! – Ora Info

Ish – missi Kosova, Afërdita Paqarada, është një nga personazhet më të komentuara të estradës.

Me elegancën e saj ajo merë gjithnjë vëmendje ku tregon stilin e saj të veçantë.

Nënë e dy fëmijëve edhe këtë herë e dëshmoi me plotë elegancë se qëndron në top formë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaq linjat e saj trupore në top formë.

Edhe pse ka kaluar të 50-tat, trupi i saj po duket si i një 20 vjeçareje.

Ndonëse nënë e dy fëmijëve dhe i ka kaluar të 50-tat, barku i Afërditës në këtë veshje po duket ‘petë’.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/