Loredana të dashurin e sjellë në Kosovë – Ora Info

1 min read


Loredana e sjellë të dashurin në Kosovë.

Dyshja e famshme Loredana dhe Karim Adeyemi janë bërë të pandarë.

Madje, reperja ka sjellë në Kosovë futbollistin e Dortmundit, shkruan Indeksonline.

Ishte dentisti kosovar ai i cili kishte publikuar një fotografi krahë tij javë më parë.

Siç duket lidhja e Loredanes po bëhet çdoherë e më serioze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.