Zbulohet foto që Lulja mbanë me vetë kudo – Ora Info

1 min read


Kjo është fotoja që Lulja mbanë me vetë kudo.

Bashkëshortja e këngëtarit Medes është aktive në mediat sociale.

Lulja ka postuar një foto ku shihet ajo e rregulluar në stilin unik, shkruan Kosovarja.

Mbi foto ka shkruar “Fotoja ime e preferuar 2023”.

Mesa duket Lules i mungon koha kur shkonte ne evente të ndryshme dhe u rregullonte tejet bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.