Kjo pritet të jetë pozita që Luizi do ta marr në BBVA 3 – Ora Info

1 min read


Kjo është pozita që Luizi do ta marr në BBVA 3.

Prej disa kohësh në media po qarkullojnë zëra se Luiz Ejlli së bashku me Zhaklin Lekatarin do të jenë opinionistë në sezonin e tretë të Big Brother Vip.

Ditën e sotme, Luizi përmes një postimi në Instagram duket se i ka konfirmuar zërat.

Ai ka udhëtuar drejt Italisë bashkë me Kiarën dhe ka postuar një foto i ulur në një kolltuk.

“Opinionista di Grande Fratello Luigi Angelo”, shkruan ai krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.