Shyhretja del për kafe me burrin, është veshur e rregulluar si një zonjë 30-vjeçare – Ora Info

1 min read


Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka dalë për kafe me bashkëshortin.

Si gjithmonë ajo është veshur dhe rregulluar si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.