VIDEO / Çfarë koincidence fshihet pas golit të shënuar nga portier i Lacios

Provedel, portieri i Lazios, shënoi golin e barazimit ndaj Atletico Madrid në martën mbrëma falë një goditje me kokë në minutën e 94’ të ndeshjes.

Por me numrin 94 ka disa koecidenca. Provedel mban në fanellë numrin 94, është i gjatë 1.94 cm, ka lindur në vitin 1994 dhe golin e famshëm e shënoi në minutën e 94’

The post VIDEO / Çfarë koincidence fshihet pas golit të shënuar nga portier i Lacios appeared first on Alsat.