Edona merr buqetën më të bukur me lule, por nuk ia dhuroi burri e as fansat, s’do ta besoni kush – Ora Info

1 min read


Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sonte ajo ka treguar se ka pranuar një buqetë me lule nga vajza e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.