Pas ndarjes nga i dashuri i fundit, Afrona bëhet më provokuese, shfaqet me fustan transparent – Ora Info

1 min read


Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me veshje transparente dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.