Genta Ismajli befason të gjithë me këtë krahasim që i bëri vetes – Ora Info

1 min read


Genta Ismajli e krahason vetën me këtë kafshë.

Genta Ismajli është bërë nënë dhe preokupimi i saj kryesor gjatë kësaj periudhe janë binjakët.

Këngëtarja, po jeton mes Kosovës, Turqisë dhe Zvicres bashkë me të shoqin dhe fëmijët, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja e ka lënë pas dore muzikën, por jo edhe pozimin, pasi imazhin po e mbanë aktual pikërisht përmes postimit të fotografive në rrjete sociale.

Në një postim të fundit, ajo i vë në pahë flokët e gjata si bisht kali.

Kështu thotë edhe vetë në përshkrimin e vetës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.