Afrona hedh poshtë thashethemet, tregon se nuk është ndarë nga i dashuri dhe se është shumë e lumtur – Ora Info

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë vetë e dyta, duke hedhur poshtë thashethemet për ndarje./ORAinfo/