Gresa ka zgjedhur këtë vend ‘përrallor’ për ta daluar të dielën, por kush është ‘fatlumi’ që po e shoqëron? – Ora Info

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka shkuar në Brezovicë për ta kaluar ditën e diel dhe nuk dihet se kush po e shoqëron./ORAinfo/