Rina Balaj befason si asnjëherë më parë, fansi e mbulon dorën e tij me tatuazh fytyrën e saj – Ora Info

1 min read


Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale, përcjell ORAinfo.

Përmes postimit të fundit, Rina ka treguar se është befasuar më shumë se asnjëherë më parë.

Një fans i saj e ka bërë fytyrën e këngëtares tatuazh në dorën e tij./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.