Duda Balje befason ndjekëit e saj, ka vendosur të shfaqet krejt ndryshe nga herat e tjera – Ora Info

1 min read


Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Duda Balje edhe sot ka publikuar një fotografi të re në InstaStory.

Por, kësaj radhe po duket ndryshe, pasi ka vendosur syze, gjë që nuk e bën shumë shpesh dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.