Lirohet çmimi i naftës dhe benzinës në Maqedoni

1 min read

Çmimet e derivateve të naftës do të ulen për 1.5 denarë, shkruan TV21.

Nga KRRE njoftojnë se pas mesnatës, nafta do të shitet për 85,5 denarë për litër, e benzinës BS-98 për 91 denarë për litër, ndërsa e benzinës BS-95, 89 denarë për litër./tv21.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published.