Gresën e tradhëton pasqyra, i zbulon pjesën të cilën ajo nuk donte që ne ta shihnim – Ora Info

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Në fotografinë e fundit shihet se pasqyra e telefonit ia ka zbuluar edhe pjesën që Gresa nuk donte që ne ta shihnim./ORAinfo/