Adelina Ismaili publikon një fotografi të bërë vite me parë, sa tërheqëse po duket – Ora Info

Këngetarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili është shumë e dashur për publikun shqiptarë.

Ajo konsiderohet si DIVA e këngës shqiptare.

Për vite të tëra, Adelina ka argëtuar publikun me këngë të cilat çdo herë janë bërë hite, përcjell ORAinfo.

Kohëve të fundit ajo është kaluar pak nga muzika, duke u marrë me një emision relaksues si dhe duke i kushtuar shumë kohë familjes.

Adelina se fundmi ka publikuar një fotografi kur ajo ishte me e re.

‘Memories’, ka qenë përshkrimi qe Adelina i ka bërë kësaj fotografie.

Kaq bukur dukej ajo në këtë imazh. /ORAinfo/