Ish e dashura e Robert Berishës rikthehet, por jo vetë – Ora Info

Rikthehet ish e dashura e Robert Berishës, por jo vetëm.

Viti 2022, nuk ishte i lehtë për Robert Berishën dhe Laureta Maçedoncin.

Ata pak muaj pasi bën publike lidhje e tyre, njësoj publikuan edhe ndarjen.

Nga ajo kohë Laureta iu largua rrjeteve sociale deri më tani.

Ajo publikoi një set fotografik, ku shihet se nuk është e vetme ajo shoqërohet edhe nga qenushi i saj, shkruan Kosovarja.