Nusja e Gold AG shkon tek varri i nënës së saj, i përloti të gjithë me fjalët për të – Ora Info

Ermira Agushi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Gold AG.

Ajo është doktoreshë estetike dhe u bë shumë e njohur pas martesës me artistin, përcjell ORAinfo.

Ermira është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se ka shkuar tek varri i nënës së saj dhe është shprehur se po i mungon shumë./ORAinfo/