VIDEO / Reali me gjest special për vajzën, e cila u sulmua nga tifozët e Ateltikos

1 min read


Real Madridi mposhti Las Palmasin mbrëmjen e djeshme me rezultatin 2-0.

Ajo që ra në sy ishte tifozja e vogël e Realit, e cila u kërcënua nga disa fansa të Atletiko Madridit para derbit.

Vajza së bashku me familjen ndoqën ndeshjen nga tribunat e “Santiago Bernabeut”. Në fund ajo ka takuar edhe disa nga futbollistët dhe presidentin e klubit, Florentino Perez.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.